“Я за один стіл з таким бандитом не сяду”: Зеленський розповів на пресконференції про мера Черкас

Зеленський розповів на пресконференції про мера Черкас

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не знає, як говорити з мером Черкас Анатолієм Бондаренком, у якого 19 кримінальних проваджень. Про це 20 травня він заявив на великій пресконференції, присвяченій до першої річниці його президенства.

Зеленський розповів на пресконференції про мера Черкас
Зеленський розповів на пресконференції про мера Черкас

Володимир Зеленський нагадав, що мер Черкас Анатолій Бондаренко послабив карантин раніше рішення уряду.

«Народовладдя повинно бути. Розчаровують люди. Я не знаю, як говорити, коли міський голова має 19 кримінальних проваджень. Я за один стіл з такими бандитами не сяду. Я думаю, що він поводився некоректно», – заявив президент.

За його словами, Бондаренко не пропонував свою допомогу державі в боротьбі з коронавірусів, коли це було необхідна.

“Де був мер Черкас два місяці тому? Де його звернення до мене:? Де його літаки, які прилітали і наповнювали лікарні, аптеки Черкас? Де наповнення держрезерву? Де його особисті гроші? .. Я розумію, всім складно, всім мерам складно. Але, вибачте, це популізм”, – додав президент.

 

Пресконференція Володимира Зеленського за підсумками року президентства (ПОВНА ТРАНСЛЯЦІЯ)

 Джерело

Як ми уже розповідали, сьогодні Юлія Тимошенко разом зі своїми депутатами терміново пішла на самоізоляцію.Фракція «Батьківщини» в повному складі не з’явилася на засідання Верховної Ради 20 травня, оскільки у депутата Олега Мейдіча виявили коронавірус.