Зеленський прокоментував демарш Грузії на призначення Саакашвілі

Президент України Володимир Зеленський висловив надію, що Україна і Грузія збережуть відносини, а конфлікт навколо призначення Михайла Саакашвілі вирішиться. Про це 8 травня глава держави заявив журналістам в Луганській області, де він перебуває з робочою поїздкою.

Зеленський прокоментував демарш Грузії
Зеленський прокоментував демарш Грузії

«Ми, незважаючи ні на що, не будемо відкликати нашого посла в Україну, тому що відносини між нашими країнами триваліші будь-якого керівництва… Мені здається, що це помилка грузинської сторони… Щоб нікого не ображати, я думаю, це наша політика. Пан Саакашвілі є громадянином України… а я є президентом України, який призначив його», – зазначив президент.

На думку президента, після консультацій усі сторони зрозуміють, що кадрова політика кожної держави стосується тільки певної держави та громадян, які в ній проживають.

Раніше Грузія заявила про відкликання свого посла на Україні для консультації. Це сталося після призначення Михайла Саакашвілі главою Виконавчого комітету реформ.

Джерело

Як ми уже розповідали, абсолютного чемпіона світу Олександра Усика і чемпіона світу за версіями WBA, WBC і WBO Василя Ломаченка внесли в базу «миротворця».