Поступок гідного Президента! Зеленський подзвонив українці, яку залишили в Китаї через собаку

Володимир Зеленський подзвонив українці, яку залишили в Китаї через собаку

Глава держави Володимир Зеленський зателефонував українці Анастасії Зінченко, яка не змогла евакуюватися з китайського міста Ухань з іншими громадянами через свою собаку.

Відповідне відео 20 лютого опублікував блогер Анатолій Шарій на своєму YouTube-каналі

 

Зеленський подзвонив українці
Зеленський подзвонив українці, яку залишили в Китаї через собаку

 

Володимир Зеленський висловив жаль, що дівчина залишилася в Китаї, і зазначив, що тільки напередодні дізнався про ситуації, що склалася.

“Ми вас там не залишимо. Хотів вам особисто зателефонувати, бо для мене це дуже важливо. Ми знайдемо кошти і способи … Я просто дізнався тільки недавно, що собаку чомусь відмовилися брати на борт», – сказав президент.

У той же час він підкреслив, що ситуацію можна зрозуміти, оскільки через епідемію вірусу всі нервують, з чим Анастасія погодилася.

Дівчина звернула увагу, що зібрала всі документи на перевезення собаки. Зеленський пообіцяв знайти спосіб, як повернути її на Україну.

“А що зробив би Петя? (Порошенко – Ред)…. А він зібрав би купу відеокамер під час такого дзвінка, ще й BBC позвав би щоб пропіаритись…а Зеленський зробив тихо, швидко і без будь-якої реклами…” – висловив в кінці свою думку Анатолій Шарій.

 

Джерело

Як ми уже повідомляли, одним з підбурювачів вчорашніх зіткнень в Полтавській області через прибуття автобусів з евакуйованими з Китаю українцями став представник ПЦУ Дмитро Педина.