“Зараз я удома..так представте у президента теж буває вихідний”:  Зеленський нетрадиційно привітав українців з Великоднем. Відео

Зеленський нетрадиційно привітав українців з Великоднем

 

Сьогодні президент України Володимир Зеленський звернувся до всіх жителів країни з поздоровленнями напередодні свята Воскресіння Христового, з побажаннями миру і здоров’я.

Звернення глави держави було далеко не традиційним, що відповідає нинішній ситуації. 

Зеленський нетрадиційно привітав українців з Великоднем
Зеленський нетрадиційно привітав українців з Великоднем

Президент нагадав, що в цьому році свято Великодня українці будуть зустрічати вдома, що суперечить сформованій традиції, але, за словами президента, здоров’я – важливіше. “Великдень – це перемога життя над смертю. Це – свято радості.

Тому давайте в сьогоднішній ситуації знайдемо позитив”, – сказав Володимир Зеленський і нагадав, що сьогодні всі українці повернуться до традицій предків, коли не було супермаркетів, магазинів та інтернету.

Наш лідер запропонував у цьому році кожній господині спекти паску своїми руками. “Найсмачнішу, оскільки вона буде зроблена своїми руками”, – сказав президент. Також кожен господар може сам приготувати м’ясні страви, а вся родина – розфарбувати яйця до свята.

“Це, свого роду, загальнодержавний сімейний тимбилдинг”, – вважає Володимир Зеленський. Також президент сказав, що всі страви, приготовані в затишному сімейному колі, будуть здаватися набагато смачніше: “Ми згадаємо, що українська кухня найкраща в світі”, – сказав президент.

 

Джерело

Нагадаємо що на ранок 18 квітня, згідно зі статистичними даними, в Україні за добу +444 інфікованих коронавірусом COVID-19. Згідно з даними МОЗ, які заразилися COVID-19 в країні – 5106. Хвороба закінчилася летальним результатом для 133, одужали 275 осіб.

 

реф

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.