Депутати “Слуги Народу” і «Опозиційна платформа» не поділили місця в літаку в Давос – ЗМІ

 

Депутати Ради “Слуги Народу” і «Опозиційна платформа» не поділили місця в літаку в Давос – ЗМІ

Депутати від «Слуги народу» і партії «Опозиційна платформа – За життя» не поділили місця в літаку в Давос, де почався Всесвітній економічний форум.

Про це повідомляється в Telegram-каналі «Влада Українська».

 

Зеленский Давос 2020 Украина
Зеленский Давос 2020 Украина

 

Автор публікації зазначає, що створене на минулому тижні в Раді міжфракційне об’єднання «Цінності. Гідність. Сім’я », куди увійшли 300 парламентаріїв з усіх фракцій і груп українського парламенту, не витримало першої ж перевірки на міцність.

«Боротися з содомітами начебто збиралися разом. А коли ділили місця на спонсорській літаку до Швейцарії, то «слуги» не взяли жодного колегу з ОТЗЖ», – йдеться в повідомленні.

Давоський форум, куди з’їжджаються лідери бізнесу і лідери політики, в цьому році стартував під бетховенську “Оду до радості” – гімн Євросоюзу, а на відкритті виступила глава Єврокомісії фон дер Ляйен.

Організатори оголосили, що в ньому візьмуть участь понад півсотні державних діячів, включаючи президента США і канцлера Німеччини.

 

Зеленський летить в Давос

НАШ Зеленский Давос 2020 Украина

 

Як ми уже повідомляли п’ятий президент України Петро Порошенко не прибув на допит в Державне бюро розслідувань (ДБР), тому до нього застосують примусовий привід.