«Зе-вірус – набагато небезпечніше будь-якої хвороби»: Скандальна Фаріон обізвала всіх українців «хворими»

«Зе-вірус – набагато небезпечніше будь-якої хвороби»: Скандальна Фаріон обізвала всіх українців «хворими»

Неадекватна поведінка на Львівщині і дикунство жителів Полтавської області стосовно до евакуйованх із Китаю співвітчизникам – це наслідок розбрату і відчаю ураженого суспільства.

Про це в прямому ефірі на телеканалі «НТА» заявила минулий депутата парламенту, скандально відома Ірина Фаріон.

 

«Зе-вірус - набагато небезпечніше будь-якої хвороби»
«Зе-вірус – набагато небезпечніше будь-якої хвороби» – Фаріон

 

 

«Люди! Це ніякий не коронавірус, це Зе-вірус. Набагато небезпечніше, ніж будь-яка фізична хвороба. Тому що всі ми нашим тілом рано чи пізно покинемо світ. Насправді нашу країну захопив Зе-вірус розчарування в самих собі, зневаги до самих себе, розбрату всередині. І поведінка людей в дійсності, будь то на Львівщині, будь то на Полтавщині – це відчай людей. Це спосіб захистити себе хоч якось.

Але питання інше: люди дорогі, а за кого ви, прекрасні, чудові, казково голосували? А тепер подумайте, що якщо ви вибрали Зе-вірус, то тепер у вас є шанс від цього Зе-вірусу вилікуватися, є від нього ліки. У нас в країні дуже багато відповідальних, відданих, жертовних людей. Ми тримаємо небо своєї держави вже шість років! І воюємо зі звіром! І не дали того звіра навіть до сих пір нас окупувати. Нехай ця сила робить нас сильними проти вірусу Зе, тому що це самий страшний вірус», – заявила Фаріон.

 

Відео ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ

 

Нагадаємо що нещодавно, Фаріон обізвала Сивохо: «Цей мішок лайна на прізвище Сивохо сказав, що агресивна меншість заважає “Зелені” будувати нову країну. Та якби не було нас, цієї агресивної меншості, – не було б і України давним-давно!”


Як ми також повідомляли, з’явилася новина що Папа Римський Франциск протягом трьох останніх днів скасовує офіційні заходи та аудієнції через нездужання, характер якого залишається загадкою, бо у Ватикані його не розкривають