“Для окремих депутатів це буде фатальний вечір”: Зеленський в ці хвилини зібрав всіх «Слуг Народу»

“Для окремих депутатів це буде фатальний вечір”: Зеленський в ці хвилини зібрав всіх «Слуг Народу»

 

В партії «Слуга народу» оголосили терміновий збір, сьогодні увечері 28 жовтня проводять засідання своєї парламентської фракції. При цьому саме засідання буде проходити в режимі найсуворішої секретності, а від результатів залежить існування президентської більшості у Верховній Раді.

Відразу кілька провідних українських ЗМІ з посиланням на народних депутатів від партії «Слуга народу» повідомили про те, що президентська політсила буде збирати свою фракцію для прийняття «принципових рішень».

 

Зеленський в ці хвилини
Зеленський в ці хвилини зібрав всіх «Слуг Народу»

 

«Пропонуємо зібратися в понеділок, 28/10 о 18.30. На фракцію в «Парковому» поговорити на нагальні теми та обговорити порядок денний. На тиждень. Увага!! Можливо прийняття фракцією принципових рішень, тому просимо по можливості бути всіх»,  – свідчить повідомлення керівництва фракції, переслане одним з депутатів виданню «Страна».

Інша українське видання – Lb.ua  – називає інший час проведення засідання – 19.00 по Києву. При цьому, за словами джерела видання, парламентаріїв попросили «врахувати той факт, що цей захід носить конфіденційний формат і обмежений доступ і відноситься тільки до народних депутатів, які входять до складу фракції». Народним депутатам не можна брати на зустріч навіть своїх помічників-консультантів.

 

рАЗУМКОВ

 

На зустрічі будуть обговорюватися скандали, які вже відшуміли в медіа і навряд чи становлять загрози для президентської політсили. Ті проблеми, які вказані «гострими питаннями», такими ось уже кілька.

Як заявив спікер Верховної Ради і глава партії «Слуга народу» Дмитро Разумков, він упевнений, що проходження детектора брехні має бути менш публічним, а самим дослідженням повинні займатися антикорупційні органи. При цьому глава «Слуги народу» заявив, що його партія єдина перед обличчям можливих криз.

«Не думаю, що зараз можна говорити, що фракція розвалюється. Фракція велика, такий ніколи не було в українському парламенті. Станом на сьогодні в ній 252 людини. У такій великій фракції завжди дискусія буде», – запевнив Разумков журналістку ICTV.

 

Відео Youtube Факти ICTV