“Без сварки не обійшлось”: Перші підсумки закритого засідання фракції «Слуга народу» із Зеленським


“Без сварки не обійшлось”: Перші підсумки закритого засідання фракції «Слуга народу» із Зеленським

Вчора у ввечері відбулося закрите засідання парламентської фракції партії “Слуга народу”, в якій взяв участь президент Володимир Зеленський. За повідомленнями окремих депутатів, глава держави висвітлив свою поїздку в Золоте. І закликав нардепів до дисципліни.

За інформацією джерела видання Лівий берег, дійшло і до лайки, коли розбирали питання зі скандалом навколо можливого підкупу депутатів з фінансового комітету і проходження частиною з них поліграфа.

 

засідання фракції «Слуга народу»

 

Дубинський і Василевська хотіли покарання для винних у звинуваченнях. При цьому за підсумками засідання нікого з фракції виключати не стали. У тому числі і депутата Медяника, листування якого з обіцянкою “вирішити питання” в ГПУ зафіксували журналісти. Було заявлено, що він пройшов перевірку на детекторі брехні.

Також на фракції обговорювалися питання виділення субвенцій на мажоритарні округи, а також призначення голів районів (у багатьох нардепів є претензії, що не враховують їх побажання).

А депутат Антон Поляков розповів, що повідомив президенту про те, що один з нардепів замовив його вбивство у кримінального авторитета, а генпрокурор на це не реагує. За словами Полякова, Володимир Зеленський пообіцяв розібратися.

 

Відео Youtube НАШ.МАКСІ-ТВ

 

 

Загрузка...


Optimized with PageSpeed Ninja