Заарештований друг депутата Іллі Ківи, який погрожував офіціантці перерізати горло. Відео

 

Заарештований друг депутата Іллі Ківи, який погрожував офіціантці перерізати горло

 

Полтавський районний суд, у п’ятницю, 24 січня, заарештував на 60 діб без права внесення застави 39-річного Віталія Воробйова, який місяць тому в пабі “BeеrHous” погрожував офіціантці ножем, обіцяючи перерізати їй горло.

 

Заарештований друг депутата Іллі Ківи
Заарештований друг депутата Іллі Ківи

 

Як повідомляє  начальник відділу комунікацій ГУ НП в Полтавській області Юрія Сулев, заарештованому оголосили підозру і обрали запобіжний захід – утримання під вартою без можливості внесення застави.

Нагадаємо, інцидент стався в кінці минулого року, і про цей кричущий факт не було офіційного повідомлення. Але було відео, на якому видно, як агресивно налаштований п’яний відвідувач пабу грубо розмовляє з офіціанткою і в якийсь момент виймає ніж і приставляє його до горла дівчини, причому, цей метод залякування він використовує неодноразово.

За колегу намагається заступитися інша офіціантка (як виявилося, дружина відвідувача), але чоловік відштовхує і її. «Віталік – це самий крутий хлопець, авторитет цього міста» – говорить він про себе, перед тим, як покинути заклад.

 

Джерело 

 

Нагадаємо що нещодавно сам народний депутат Ілля Ківа влаштував бійку з ветераном АТО в київському ресторані: В мережі було опубліковане скандальне відео