Як виправити ноутбук, який не заряджається

Як виправити ноутбук, який не заряджається

Перш ніж ви зможете почати виправляти свій ноутбук, який не заряджається, вам слід першочергово зрозуміти, чому він почав погано працювати. Для належної роботи ноутбуків потрібні сотні робочих деталей, які іноді можуть ламатися.

Як виправити ноутбук, який не заряджається
Як виправити ноутбук, який не заряджається

Що роботи с адаптером живлення?

Очистіть зарядний порт

Якщо ви не відчуваєте клацання під час підключення зарядного кабелю, подивіться в середину зарядного пристрою. Як із зарядними портами Lightning, так і через USB-C, користувачі виявили, що все, що завгодно – від кишенькових ворсинок до зерна рису, спійманого в порт, може перешкодити заряджання вашого ноутбука. Видаліть сміття за допомогою пластикового пінцета, ватного тампона або зубочистки.

Ніколи не вставляйте метал у зарядний пристрій. Якщо ви неправильно встромили шматок металу в зарядний порт, ви можете перервати з’єднання та зруйнувати пристрій.

Спробуйте інший кабель та адаптер живлення

Найбільшою проблемою несправності зарядного пристрою – це несправність зарядного кабелю. Кабель приймає іноді більше напруження, чим може витримати з часом, тому, як правило, він виходить з ладу першим. Блок від зарядки, що з’єднує провід, також може вийти з ладу, хоча це не так часто. Використовуйте інший USB-зарядний кабель та адаптер і переконайтеся, що проблема вирішується сама собою.

Перевірте компоненти

Тимчасово відключить адаптер, випускний розподільник, подовжувач, або пристрій захисту від перенапруг, а також будь-які додаткові компоненти. Щоб тільки зарядний пристрій був підключений до розетки. Якщо розетка працює, але зарядний пристрій не активується, тоді проблема в іншому.

Якщо зарядний пристрій працює, коли він підключений до розетки, проблема полягає в одному з вилучених компонентів. Додавайте інші частини по черзі, поки система не вийде з ладу, але на цьому не зупиняйтеся. Спробуйте додати пристрої в іншому порядку або в іншому місці.

Перевірте вік та стан акумулятора

Хоча батарея може тривати довше, ніж термін корисного використання пристрою, іноді відносини змінюються навпаки. Перевірте стан та вік акумулятора, чи потрібно його замінити. Якщо від вашого пристрою є запасний акумулятор, замініть його та перевірте, чи проблема не зникає. Ви також можете відкалібрувати старий акумулятор.

Перевірте сумісність зарядного пристрою

Легко помилково використовувати фізично сумісний кабель, який не працює повністю. Зарядні пристрої для ноутбуків вимогливі, оскільки рідко можна без проблем міняти місцями одне з одним. Крім того, лише правильна комбінація адаптера може скористатися усіма можливостями пристрою. Якщо ви вважаєте, що використовуєте несумісний блок живлення, тоді ви можете замовити інший, який сумісний із вашим пристроєм.