З’явилися подробиці, як українські прикордонники зупинили прорив хасидів на кордоні з Білоруссю

Як українські прикордонники зупинили прорив хасидів на кордоні з Білоруссю

В одному з пунктів пропуску в Чернігівській області на українсько-білоруському кордоні зібралася велика група іноземців, які не дивлячись на обмеження в’їзду, намагаються потрапити в Україну.

Як українські прикордонники зупинили прорив хасидів
Як українські прикордонники зупинили прорив хасидів
 

За інформацією білоруських прикордонників, на території прикордонних з Україною районів знаходяться понад 1,5 тисячі євреїв-хасидів, які планували потрапити в Умань на святкування Нового року за єврейським календарем, передають «Fakty.ua».

Як українські прикордонники зупинили прорив хасидів

Як повідомили в Держприкордонслужбі України, глава відомства Сергій Дейнеко зустрівся з представниками іноземців і роз’яснив їм вимоги щодо обмеження в’їзду в Україну до кінця вересня.

Як українські прикордонники зупинили прорив хасидів

Дейнеко також нагадав про відповідальність, яку нестимуть порушники кордону.

З метою запобігання спробам прориву українського кордону, були залучені резерви Держприкордонслужби та підрозділи Нацполіції та Нацгвардії.

Як ми також розповідали, в Умані хасиди влаштували погроми та безлади. Так в мережі був опублікований відеоролик, як хасиди – трощать та зносять захисні стальні загородження, які були встановлені на могилі Рабі Нахмана. Конструкції були розміщені так, щоб знизити до мінімуму загрозу зараження та поширенню коронавірусу COVID-19. ВІДЕО