Так співачка на фото позує на краєчку ванни, при цьому високо задерши халат і демонструючи свої красиві ноги.

Каменських розповіла про важливість розслаблення і відновлення сил для роботи та життя в цілому.

«Тільки в розслабленому стані ми здатні бачити ширше, ясно сприймати нову інформацію, креативити та бачити», – заявила співачка і запитала своїх підписників, як зазвичай розслаблюються вони.

«Красуня», «Че за гніздо на голові?», «Для мене це велика проблема, маючи четверо діток, не виходить», «От би розслабитися у ванній з аромамаслами, зі свічками і з вами», «У людей квартира по площі, як у неї одна ванна», – відповіли зірці в коментарях.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Почему важно уметь расслабляться? 😌 ⠀ Отдых и расслабление – необходимая часть работы и жизни в целом. Только в расслабленном состоянии мы способны видеть шире, ясно воспринимать новую информацию, креативить и созидать ✨ ⠀ И как сегодня – восстанавливать силы перед новой неделей ☺️ ⠀ Например, ванной с аромамаслами при свечах. Закрыть глаза и на несколько минут просто раствориться и «обновиться» 🥰 ⠀ Девочки, расскажите а как вы расслабляетесь? Кроме сна, конечно. Сколько времени в неделю уделяете себе?

Публикация от NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Раніше, ми також розповідали що популярна українська пара Потап та Настя Каменських шокували своїх фанатів вульгарною позою для сексу. Потап показав дивне фото Насті Каменських. Співачка з’явилася перед публікою в дивній позі. ФОТО-ВІДЕО