Фотошоп РУЛИТЬ! Як Тимошенко за ніч різко помолодшала на фотографії в акаунті Facebook

Як Тимошенко за ніч різко помолодшала на фотографії в акаунті Facebook

 

Вчора пізно ввечері на офіційній сторінці Юлії Тимошенко в соціальній мережі Facebook поміняли аватарку. На новій фотографії лідер “Батьківщини” виглядає приголомшливо: пухкі губи, рівний тон особи, жодної зморшки та сивої волосинки. Про це розповідає видання “Страна”.

Новий знімок Тимошенко за добу набрав понад 12 000 лайків і багато коментарів. Користувачі відзначили, що політик у відмінній формі та з кожним роком тільки гарнішає, а хтось обурився, мовляв, все це “лютий фотошоп”.

Як Тимошенко за ніч
Як Тимошенко за ніч різко помолодшала на фотографії в акаунті Facebook

Дійсно, двічі бабусю трохи поліпшили за допомогою фільтрів для фото, підкресливши її природну красу.

У житті, звичайно, у неї не такі пухкі губи та не такий насичений колір волосся, але, як відомо, для основної фотографії профілю завжди вибирають найкращий знімок і не гріх його профільтрувати в програмах фотомонтажу.

Як Тимошенко за ніч

Також відомо, що Тимошенко не гребує косметологічними процедурами, але і не перебільшує. Експериментує Тимошенко зі стилем і зачісками – вже дуже давно вона не з’являлася на публіці зі своєю знаменитою косою, все більше носить хвіст або розпущене волосся.

Користувачі соцмережі по різному поставилися до такого нового образу політика. Багато було написано теплих коментарів, але також і багато людей зневажливо і з чорним гумором поставилися  до цього.

“Скільки не маж себе, і намалюй все одно старушкою будеш”, “Блин фотошоп рулит”, “Поставити з моєю бабусею яка все життя в колгоспі проти цієї ш””ри то небо і земля…видно хто працює у нас” – пишуть користувачі.

Як Тимошенко за ніч

Як ми уже розповідали раніше, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко опублікувала заяву що її політична сила має намір в найкоротші терміни оскаржити в Конституційному суді закон про ринок землі: “Зеленський ти зрадив народ, я іду до суду”

реф