З’явилося відео, як Порошенко та його свита захоплювали кабінет генпрокурора Венедиктової. Відео

Як Порошенко та його свита захоплювали кабінет генпрокурора Венедиктової

Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова заявила, що народні депутати України на чолі з експрезидентом Петром Порошенко порвали охоронцям Офісу генерального прокурора піджаки. Про це вона сказала журналістам біля будівлі ОГП.

Петро Порошенко,  якому сьогодні оголосили першу підозру, перебуваючи в кабінеті генпрокурора  спілкувався російською мовою, а його супроводжували депутати від “Евросолідарності”, вони розштовхували всіх навколо, щоб потрапити всередину.

Як Порошенко та його свита захоплювали кабінет генпрокурора Венедиктової
Як Порошенко та його свита захоплювали кабінет генпрокурора Венедиктової
 

Венедиктова зазначила, що «легкий тролінг», який влаштував Порошенко в музеї з картинами, це непогано, але не можна ігнорувати законодавство – всі рівні, включно з народними депутатами.

«Сьогодні у мене народні депутати були присутні. При цьому вони у нас такі активні – вони порвали піджаки охороні, причому тій охороні, яка повинна тут перебувати за законом. Не тому, що мені потрібна охорона. Я ще хочу подивитися, чи всі документи на місці», – прокоментувала Венедиктова.

Генпрокурор повідомила, що готова спілкуватися з нардепами, але не коли вони вриваються в офіси та рвуть піджаки охоронцям.

«Я вдячна, що вони не увірвалися, коли у мене була зустріч з послом. Мені здається, що ми, як громадянське суспільство, повинні показувати приклад, як ми будуємо нову державу», – резюмувала Венедиктова.

 Відео