Ірина Геращенко хотіла підколоти Зеленського в інтернеті, але сама осоромилась

Ірина Геращенко хотіла підколоти Зеленського в інтернеті, але сама осоромилась

 

Як повідомляе портал “Страна”, вчора віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко зауважила помилку прес-служби президента Володимира Зеленського, яка назвала столицею Канади Торонто замість Оттави, і вирішила в іронічній формі провести лікбез для команди Зеленського, називаючи столиці інших держав, але при цьому і сама припустилась помилки.

 

 

 

 Ірина Геращенко
Ірина Геращенко хотіла підколоти Зеленського
Як видно на скріншотах, Геращенко назвала столицею Нідерландів Гаагу замість Амстердама. Пізніше віце-спікер ще вісім разів редагувала свій пост.

 

 

Геращенко

 

“Про всяк випадок, лікнеп. Столиця Туреччини – Анкара, а не Стамбул. Столиця Нідерландів – Гаага, а не Амстердам. Столиця США – Вашингтон, а не Нью – Йорк. А то мало куди наступний візит. А ми переживаємо, щоб все було добре “, – написала вона.

 

Користувачі в коментарях швидко помітили помилку і незабаром Геращенко видалила слова про Нідерланди, зазначивши, що визнає помилку.

 

 

Геращенко

 

“PS Столиця Нідерландів – Амстердам. Уряд і королівська резиденція – в Гаазі. Як і міжнародні суди. Визнаю помилку. Хороший привід всім згадати географію”, – написала віце-спікер.

 

 

Геращенко Геращенко

 

До цього стало відомо, що прес-служба президента України Володимира Зеленського переплутала столицю Канади, куди глава країни літав з візитом, зазначивши замість Оттави Торонто.

 

“Глава держави візьме участь у Міжнародній конференції з підтримки реформ в Україні, яка пройде в столиці Канади – Торонто”, – говорилося в повідомленні.

 

Джерело інформації: strana.ua

Зеленський і Трюдо в Канаді

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Optimized with PageSpeed Ninja