“Хто це говорить? Партія бариги, яка заробила мільярди на війні?»: Як Гончаренка провчали в Шустера

Як Гончаренка провчали в Шустера

Депутати парламенту Михайло Радуцький та Олексій Гончаренко вступили в досить жорстку перепалку на політичному ток-шоу Савіка Шустера «Свобода Слова».

Як Гончаренка провчали в Шустера
Як Гончаренка провчали в Шустера

Так, народний депутат від партії «Слуга народу», який очолює парламентський комітет з питань здоров’я нації, заявив, що Україна сьогодні робить близько 50 тисяч тестів на коронавірус на добу.

Разом з тим він підкреслив, що збільшилася кількість тестувань – це добре, однак це зовсім не головне в боротьбі з епідемією. У відповідь на це народний депутат від «Європейської солідарності» поцікавився – а що ж тоді головне? Купити апаратуру втридорога?

Радуцький парирував цей випав, заявивши, що це Петро Олексійович купував комп’ютерні томографи з 30 процентним відкотом. Нардеп додав, що він це дуже добре пам’ятає. Гончаренко у відповідь на це заявив, що Радуцького цікавлять тільки гроші. 

Цей випад теж не залишився без відповіді. Представник «Слуги народу» поцікавився – а хто це запитує? Партія бариги, який заробив мільярди на війні? Своєю чергою Гончаренко поцікавився, чи є у Радуцького якісь інші аргументи, крім «сам дурень»?.

Джерело