«Я ненавиджу комуністів, але при них Київ був красивіший» – Гордон про Радянський Союз. Відео

«Я ненавиджу комуністів, але при них Київ був красивіший» – Дмитро Гордон

Сьогодні українська влада повинна повернути Києву вигляд квітучого міста каштанів, коли столиця України була в радянські роки. Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив український журналіст Дмитро Гордон.

Гордон поскаржився, що «проклята» радянська влада могла забезпечити зелень в місті, чого не скажеш про нинішніх «демократів».

Дмитро Гордон
Дмитро Гордон

«Ми з Віталієм Володимировичем Кличко приблизно ровесники. І він, і я пам’ятаємо наші шкільні роки, коли ти виходив на Хрещатик в травневі дні і було буяння зелені, цвітіння каштанів прекрасних, каштанів, які є фірмовим знаком Києва. Я пам’ятаю ці сині вечори на Хрещатику, коли гуляло безліч людей, коли каштани, здавалося, змикаються з обох сторін – і на тому боці, і на цьому.

Це було настільки красиво в пору цвітіння, це було приголомшливо, це була “фірма”, це був знак Києва. Я не розумію, чому комуністи могли забезпечити таке цвітіння каштанів і таких каштанів – комуністи, яких я так не люблю, і чому сьогоднішня влада не може дати Хрещатику і взагалі місту Києву ті каштани. Поверніть ті каштани, я хочу сказати.

Про Київ та комуністів 3 27 хвилини відео.

Як ми уже розповідали, український журналіст Дмитро Гордон готовий розпрощатися з квартирою в Києві, щоб взяти інтерв’ю у президента РФ Володимира Путіна. Про це він зізнався в ефірі радіостанції «Ехо Москви»: Гордон запропонував $ 50000 за організацію зустрічі з Путіним. Відео