Уже і Луценко? Вслід за своїм кумом Порошенко, Луценко заявив що теж хворіє, але на онкозахворювання

Вслід за своїм кумом Порошенко, ексгенпрокурор Луценко заявив що також хворіє, але на онкозахворювання

 

Після вчорашньої заяви експрезидента України Петра Порошенка про те що він підхопив коронавірус, сьогодні його кум, та колишній генпрокурор Юрій Луценко заявив що теж хворіє, але у нього виявлений не вірус, а онкологічне захворювання.

Вслід за своїм кумом Порошенко, ексгенпрокурор Луценко заявив що також хворіє
Вслід за своїм кумом Порошенко, ексгенпрокурор Луценко заявив що також хворіє
 

Так Луценко на своїй сторінці у Facebook розповів що наразі бореться з онкозахворюванням.

“Сьогодні, в день Віри, Надії, Любові, закінчився хірургічний етап мого онкозахворювання. Дякую українським і німецьким лікарям. Позаду і 8 годинна операція, і дні болю”, – написав ексгенпрокурор України.

Також Луценко повідомив, що надалі буде проходити хімієтерапію, але політичну кар’єру не збирається полишати.

“Попереду – хімієтерапія. Дорогі друзі, все буде добре. Я знаю, як вас багато і які ми разом сильні. Шановні вороги, які не розслабляйтеся. Я залишаюся в політиці та не відступлю від передової”, – додав Юрій Луценко.

Користувачів соціальних мереж цей факт дуже зацікавив, багато підписників просто по людські бажають їм видужання, не являючись навіть їхніми прихильниками. Але дуже багато користувачів побачили в цьому якийсь спрямований план та піар перед місцевими виборами.

Нагадаємо, що напередодні п’ятий президент України Петро Порошенко також на своїй сторінці в Facebook повідомив що підхопив небезпечний вірус COVID-19.

Також з’явилася інформація що лідер парламентської фракції “Голос” Рудик Кіра склала позитивний тест на коронавірус. Наразі у Верховній Раді кількість хворих депутатів на COVSD-19 досягла десяти осіб, парламент з цього четверга має скасувати всі засідання.