“Це для мене не порожні слова”: Володимир Зеленський висловився про Кримську платформу

Володимир Зеленський висловився про Кримську платформу

 

Президент України Володимир Зеленський висловився про Кримську платформу. Він вважає, що раніше не було жодного майданчика для створення шляхів повернення тимчасово окупованого півострова. Слова глави держави приводить Офіс президента.

Володимир Зеленський висловився про Кримську платформу
Володимир Зеленський висловився про Кримську платформу

Заяву про Кримську платформу Володимир Зеленський зробив на нараді з підготовки святкування 30-річчя незалежності України.  За його словами, саміт стане майданчиком, який дозволить згуртувати міжнародних партнерів України, що підтримують суверенітет і територіальну цілісність країни.

“Це для мене не порожні слова. За ними стоять чіткі дії”, – підкреслив глава держави.

Президент також вважає, що до Кримської платформи не було жодного подібного майданчика, який дозволив би визначити шляхи повернення тимчасово окупованого півострова.

«Ми не здамо наших територій. Ця страшна помилка відбулася не при нас, але нам її виправляти. Це дуже неправильно, що ніхто не думав про повернення Криму з 2014 року і до мого приходу до влади. «Кримська платформа» стане майданчиком, який згуртує наших міжнародних партнерів, що підтримують територіальну цілісність і суверенітет України в міжнародно визнаних кордонах. Це для мене не порожні слова. За ними стоять чіткі дії», – підкреслив Володимир Зеленський.

Зеленський про Кримську платформу

Варто відзначити, що Кримська платформа пройде напередодні Дня Незалежності 23 серпня.