Це війна! Володимир Зеленський серед ночі звернувся до українців

Це війна! Володимир Зеленський серед ночі звернувся до українців

 

Президент України Володимир Зеленський розповів про те, що на Донбасі сталося декілька бойових зіткнень, в результаті якого загинуло двоє військовослужбовців української армії. На думку президента, це означає, що війна ще не закінчилася.

 

Володимир Зеленський

 

“Сьогодні на Донбасі загинули двоє наших хлопців. Один під час обстрілу, другий – підірвався. Це означає, що війна триває. І що ще з великими зусиллями треба намагатися її завершити. Цього року вже одинадцять військових загинули в боях. Поділяю біль кожного, кого не оминула страшна втрата близької людини “, – така заява була розміщена в телеграм-каналі Zelensky Official.

 

Володимир Зеленський серед ночі звернувся до українців
Володимир Зеленський серед ночі звернувся до українців

 

Представники ЛДНР, за запевненням міністерства близько чотирьох разів порушували режим тиші. За запевненням відомства, ними використовуються міномети 120-го і 82-го калібрів, гранатомети, бойової машини піхоти та стрілецьку зброю великого калібру. У звіті оборонного відомства сказано, що обстріл були зроблені в районі пунктів Орехово, Новотошківське, Красногорівка та Лебединське.

На Донецькому напрямку з 7 ранку представники ЛДНР з станкових протитанкових гранатометів вели вогонь по позиціях ВСУ в районі Красногоровки. Один військовослужбовець загинув в результаті перестрілки.

 

Джерело інформації


Як ми уже повідомляли в столичному аеропорту  Бориспіль почали перевіряюти пасажирів з Китаю на можливу наявність коронавируса. Для цього у людей міряють температуру прямо в салоні літака.