“Я думав, це останній політ в житті”: Володимир Зеленський просто шокований аеропортом в Полтаві. Відео

Зеленський просто шокований аеропортом в Полтаві

Поки різна “мерзота”, така, як уже колишній депутат фракції “Слуга народу” Гео Лерос обливає президента брудом, сам Володимир Зеленський продовжує стежити за проєктом “Велике будівництво”.

Так український лідер Володимир Зеленський після того, як його літак зробив посадку в аеропорту Полтава подумав, що це його останній політ в житті.

Зеленський просто шокований аеропортом в Полтаві
Зеленський просто шокований аеропортом в Полтаві
 

Президент прокоментував стан злітно-посадкової смуги повітряних воріт цього обласного центру, повідомляє Полтавщина.

«Літаки сюди не літають, аеропорт не працює. І коли я сьогодні приземлився, я зрозумів чому. Було відчуття, що це остання поїздка в життя. Смуга в неробочому стані, вона несучасна», – розповів президент.

Він заявив про намір включити полтавський аеропорт в другу частину програми «Велике будівництво», яка почнеться у наступному році.

«Нормальний, новий термінал, але смуги немає. Важливо побудувати смугу за всіма міжнародними стандартами. Проєкт повинен бути до початку 2021 року, ми домовилися з головою Облдержадміністрації», – наголосив Володимир Зеленський.

Президент також додав, що якщо дозволить погода, то будівельні роботи почнуться вже в березні 2021 року.

Відео ГляделкаUA

Як ми також розповідали, вчора ввечері з’явилася інформація про знайдену бойову гранату під Офісом президента.

Пізніше стало відомо що правоохоронцями був затриманий чоловік з гранатою. Граната була вилучена та відправлена на дослідження.  Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції.