Володимир Зеленський пожартував над Борисом Джонсоном

Володимир Зеленський та Борис Джонсон поспілкувалися зі студентами Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Володимир Зеленський пожартував над Борисом Джонсоном 
Володимир Зеленський пожартував над Борисом Джонсоном

Під час розмови Президент України з гумором поцікавився у Джонсона, як сталося так, що він став почесним громадянином Києва, а президент України – ні.

“Як ви стали особливим громадянином Києва? Навіть я не особливий”.

У відповідь ексміністр Великобританії пообіцяв організувати для Володимира Зеленського подібний статус у Лондоні та додатково безплатний проїзд по місту.

«Пане Президент коли Ви приїдете до Лондона то ви станете нашим почесним громадянином, а ще ми зробимо вам безплатний проїзд».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Київ затопило за декілька хвилин! Через сильну зливу та град затопило паркінги, приміщення та підземні переходи

 

[fluid-player
video=”https://ua-stena.info/wp-content/uploads/2023/01/зеленський-та-джонсон.mp4″
vast_file=”https://vast.yomeno.xyz/vast?spot_id=300030″
vtt_file=”thumbs.vtt”
vtt_sprite=”thumbs.jpg”
layout=”default”

allow-download=”true”
playback-speed-control=”true”

responsive=”true”
]

 

 

Президент України Володимир Зеленський та Борис Джонсон під час спілкування зі студентами Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Раніше ми розповідали, що Володимир Зеленський під час інтерв’ю виданню “Tagesschau” розкритикував Олафа Шольца за його позицію щодо танків для України: “Ти можеш дати Леопарди? Ну, так дай!”. ВІДЕО

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Люди проламали ворота! У Хмельницькому біля храму МП, де побили військового, вже зібралося близько 500 осіб