Реалії сьогодення: У Києві водій і кондуктор тролейбуса викинули з салону старика без маски. Відео

Водій і кондуктор тролейбуса викинули з салону старика без маски

У Києві водій і кондуктор тролейбуса випхали з салону, і фактично викинули на вулицю літнього чоловіка, який спробував скористатися громадським транспортом без захисної маски і спецпропуску.

На опублікованих на сторінці «Київ оперативний» в соцмережі кадрах видно, як викинутий на вулицю пожилий чоловік від безсилля почав бити кулаками в зачинені двері тролейбуса. Також на зупинці поряд з ним стоїть літня жінка на милицях.

Водій і кондуктор тролейбуса викинули з салону старика без маски
Водій і кондуктор тролейбуса викинули з салону старика без маски
 

Не виключено, що вона теж сподівалася, що їй вдасться скористатися транспортом. Нагадаємо, що в карантинному Києві зараз в громадський транспорт можна зайти тільки за спецперепустками. А літніх людей, які входять в групу ризику по зараженню на коронавірус, влада просить залишатися вдома.

Варто відзначити, що в мережі опубліковане відео викликало резонанс. Більшість коментаторів пишуть, що потрібно дотримуватися діючих вимог карантину і заступилися за водія, якому, на їхню думку, за день доводиться не раз “битися” з людьми без масок та спецперепусток.

Але багато хто все ж висловилися проти такого жорсткого поводження з літньою людиною.

Джерело

Як ми уже повідомляли, Петро Порошенко заявив що його прийняли в антикризовий штаб. Експрезидент України, і голова партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко заявив про початок спільної роботи з представниками чинної влади.