“Він що, хоче бути українським Сталіним? Це шоумен!”: Шухевич накинувся з образами на Зеленського . Відео

Шухевич накинувся на Зеленського з образами

В останньому ефірі ток-шоу «Говорить великий Львів», яке виходить на каналі  «НТА», були зроблені неоднозначні заяви ексдепутатом Верховної ради Юрієм Шухевичем.

“Зміна складу українського Кабміну здійснена з метою утримати стрімко падаючий рейтинг Володимира Зеленського” – заявив Шухевич

 

Шухевич накинувся на Зеленського з образами
Шухевич накинувся на Зеленського з образами
 

 

«Не сподівайтеся на зміни. Ви повинні розуміти, що вибрали президентом паяца, для якого шоу, шоу, і ще раз шоу. Він не розуміє, що бути президентом країни і грати роль – це велика різниця.

А що стосовно уряду – він (Володимир Зеленський – прим. Ред.) Просто перетасовує карти, і думає, що щось зміниться. Тому що він боїться за свій рейтинг: впав рейтинг Верховної Ради, впав рейтинг уряду, і тягне за собою його особистий рейтинг», – добавив Шухевич.

«Він, до речі, переплутав, в якій країні він живе. Ми не в президентській державі, а в парламентсько-президентській. Він дуже багато на себе тягне. Він що, хоче бути українським Сталіним? Але і цю роль він не зіграє”

 

Відео ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ

Як ми уже писали, на позачерговому засіданні уряду депутат від фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко  у своєму “неадекватному стилі” накинувся на президента України Володимира Зеленського, згадавши його роль в серіалі «Слуга народу»: “Це Голобородько чи Зеленський? Де автомат?”