Верховна Рада підтримала законопроєкт Зеленського про посилення відповідальності п’яних водіїв за ДТП. Відео

Верховна Рада підтримала законопроєкт Зеленського про посилення відповідальності п’яних водіїв за ДТП

Український парламент в першому читанні підтримав законопроєкт №2695 про посилення відповідальності водіїв за водіння в нетверезому стані. “За” проголосували 282 нардепи.

Верховна Рада підтримала законопроєкт Зеленського
Верховна Рада підтримала законопроєкт Зеленського

В цьому законі пропонується дозволити заарештовувати на 10-15 діб водіїв, які причетні до ДТП і покинули місце події. Також таких водіїв зможуть оштрафувати на 3,4 тис. Грн або позбавити прав на термін до 6 місяців. Зараз же за таке порушення передбачено штраф у розмірі 255 грн або громадські роботи на 40 годин.

За повторну поїздку без ременя безпеки (протягом року) водія зможуть заарештувати на 5-10 діб або позбавити прав на термін від 3 до 10 діб.

А за водіння в нетверезому вигляді пропонується карати штрафом в розмірі 10,2 тис. Грн з позбавленням прав на один рік. Якщо водій протягом року ще раз сяде за кермо нетверезим, він заплатить 20,4 тис. Грн штрафу і позбудеться прав на три роки. Також його можуть заарештувати на 10 діб.

За третє порушення протягом року водієві загрожує штраф у розмірі 40,8 тис. Грн з позбавленням прав на 10 років або арешт на 15 діб (теж з позбавленням прав).

 

Відео NEWSONE 

Як ми уже розповідали, сьогодні під Києвом сталася жахлива аварія за участю п’яного водія. Через спричинене ДТП загинула майже вся родина, батько, мати та двоє маленьких діток. Відео

 

реф