Убитий Джордж Флойд хворів на коронавірус. Опубліковані нові результати розтину

Вбитий Джордж Флойд хворів на коронавірус

 

Повний медичний розтин загиблого Джорджа Флойда, який оголосили в середу, містить кілька клінічних деталей, в тому числі той факт, що Флойд раніше мав позитивний результат на COVID-19.

 Вбитий Джордж Флойд хворів на коронавірус
Вбитий Джордж Флойд хворів на коронавірус

20-сторінковий звіт, який був проведений офісом медичної експертизи округу Хеннепін, був опублікований з дозволу родини. У понеділок оприлюднили зведені дані про те, що у Флойда стався серцевий напад, коли його заарештовували офіцери, і класифікували його смерть як вбивство.

У звіті головного медичного експерта Ендрю Бейкера детально викладені клінічні дані, в тому числі і те, що Флойд дав позитивний результат на COVID-19 3 квітня, але діагноз виявився безсимптомним. У звіті також відзначається, що легкі Флойда виглядали здоровими, але у нього було деяке звуження артерій в серці.

Генеральний прокурор Міннесоти Кіт Еллісон в середу відкрив звинувачення проти Шовена до вбивства другого ступеня, а також звинуватив трьох інших офіцерів які були на місці події в пособництві і підбурюванні.

 Вбитий Джордж Флойд хворів на коронавірус

Адвокат сім’ї Флойд, Бен Крамп, раніше засудив офіційний розтин – як описано в первісній скарзі на Шовена – за виключенням асфіксії. Розтин на замовлення родини Флойд прийшло до висновку, що він помер від задухи через стиснення шиї та спини.

Відео: Адвокат Бен Крамп дає оновлену інформацію по справі Джорджа Флойда

Відео PBS NewsHour

Як ми вже повідомляли, після вчорашніх відвідин Володимиром Зеленським Хмельницької області, президента звинуватили в порушенні правил карантину. Володимир Зеленський відвідав місцеве кафе, де випив чашку кави, порушивши тим самим правила карантину.