Кримінальна війна не вщухає: Вранці в Одесі два десятка осіб влаштували перестрілку на ринку, є поранені. Відео

В Одесі влаштували перестрілку на ринку «7-й кілометр»

Україну останні дні продовжують розбурхувати кримінальні новини з усіх регіонів, тільки перестали обговорювати недавні “розборки” зі стріляниною в Броварах як нам повідомляють про нову перестрілку в Одесі.

В Одесі влаштували перестрілку на ринку «7-й кілометр»
В Одесі влаштували перестрілку на ринку «7-й кілометр»

Так з ранку українські ЗМІ повідомили про інцидент на одеському ринку «7-й кілометр», там сьогодні з сталася перестрілка. Відео події було опубліковано на YouTube.

За інформацією telegram-каналу «Одесса.info» було поранено двох учасників перестрілки. На опублікованому ролику можна побачити групу невідомих осіб які нападають на торговельну точку павільйону.

По перших коментарях Національної поліції в Одеській області, ймовірна причина перестрілки це спроба пограбувати магазин, нападники після події безслідно зникли.

Відео перестрілки: Новини Світ

Як ми вже повідомляли, після більш як тиждень перерви сьогодні відновила засідання Верховна Рада. У парламенті обговорюється багато законопроєктів. Виступаючи з трибуни Юлія Тимошенко розкритикувала чинну владу: “Ви подивіться що робиться з бюджетом, якщо так триватиме то навіть Зеленському нічим буде зарплату платити”. Відео

 

реф