В Нагірному Карабасі по миротворцях із Росії відкрили стрільбу. Відео

 В Нагірному Карабасі по миротворцях із Росії відкрили стрільбу

Ще напевно далека до свого логічного завершення конфліктна ситуація на території Нагірного Карабаху.

Попри підписаний між Вірменією та Азербайджаном документ за посередництва РФ про припинення війни, і наступним введенням російських миротворчих сил, сьогодні сталося те, чого точно мало хто очікував. Про це повідомляє видання Replyua.net.

 В Нагірному Карабасі по миротворцях із Росії відкрили стрільбу
 В Нагірному Карабасі по миротворцях із Росії відкрили стрільбу

Йдеться про те, з посиланням на повідомлення азербайджанського військового журналіста Ельміра Мусазадех, що на території Нагірного Карабаху були атаковані російські військові миротворці. У повідомленні говориться, що на колону російських військовослужбовців було скоєно напад з боку групи вірменських солдатів.

На своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» журналіст також опублікував кадри того, що відбувається, де можна побачити, як російські військові взяли в оточення вірменських солдатів, які відмовилися здати зброю. Миротворці Путіна взяли солдат в оточення і пропонують їм здатися.

Більш того, повідомляється, що між вірменами та росіянами також сталася перестрілка. Але ніяких даних щодо поранених і загиблих поки що немає. За даними журналістів, між російськими та вірменськими військовими періодично відбуваються «сутички», через те, що деякі збройні групи вірмен навідріз відмовляються покидати територію Нагірного Карабаху. Миротворці ж примушують останніх робити це, погрожуючи застосуванням зброї.