“О 3 годині ночі буде вибух”: Терорист повідомив про замінування вибухівкою Олександрівської лікарні в Києві

В Києві замінували лікарню

У середу, 8 квітня, близько десятої вечора на спецлінію «102» зателефонував невідомий і повідомив про замінування 10-го корпусу Олександрівської лікарні Києва.

За словами заявника, він заклав 5 кілограмів тротилу і о 3 годині ночі станеться вибух. Про це інформує в Facebook група “Київ оперативний”.

В Києві замінували лікарню
В Києві замінували лікарню

Про замінування повідомили близько 10 години вечора, поліція виїхала перевіряти інформацію.

В мережі пишуть, що в 10-му корпусі лікарні лежать пацієнти з хворобами серцево-судинної системи і інфарктами. Люди обурені тим, що в такий скрутний час знаходяться ті, хто загрожує лікарям і не думає про оточуючих.

 

Так проходила евакуація людей, які знаходилися у 10-му (кардіологія) відділенні Александрівської лікарні. Дуже сподіваємося, що хворого покидька, який повідомив про замінування знайдуть і покарають.

Мінування Олександрівської лікарні в Києві | Спікер ГСЧС Світлана Водолага

Як ми уже повідомляли, проти Петра Порошенко була відкрита нова кримінальна справа: Кримінальне провадження за фактом можливого зловживання владою і втручання в роботу судових органів проти “президента, чиї повноваження припинені”, розпочато за заявою працівників Верховного Суду України.