«Ви сепаратисти! І маски у вас путінські»: В Києві напали на волонтерів які безкоштовно роздавали маски. Відео

 

В Києві напали на волонтерів які безкоштовно роздавали маски

Акція активістів, які безкоштовно роздавали медичні маски закінчилася потасовкою на вулиці Києва, про це 5 квітня повідомляє один з активістів, Артем Марчевський, на своїй сторінці в Facebook.

В Києві напали на волонтерів які безкоштовно роздавали маски
В Києві напали на волонтерів які безкоштовно роздавали маски
 

>

Артем Марчевський, Олександр Замула та інші активісти на добровільних засадах за власною ініціативою поширювали на вулицях Києва медичні маски для перехожих громадян в період оголошеного в місті карантину.

«І якісь виродки напали на нас» , пише Артем на своїй сторінці в соцмережі. «Почали розповідати, що це путінські маски, що хлопці сепаратисти. Все це є на відео. Але, строго 18+ !!!» , Продовжує він.

Це все наслідки політики Порошенко, який почав ділити людей на правильний і неправильних, журналістів і волонтерів, вважає активіст.

«Хочу передати привіт цим виродкам і сказати: якщо не здатні щось зробити, то не заважайте іншим. Краще візьміть в магазин сходіть для стариків, це нічого не варто. Але нехочете, ви не ходите. Можете тільки заважати іншим допомагати.» , – заявив Марчевський.

 

Артем Марчевский

Як ми уже повідомляли, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала президента України Володимира Зеленського відмовитися від підписання прийнятого закону про ринок землі. В іншому випадку вона пообіцяла усіма способами перешкодити закону про ринок землі вступити в силу.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------