Бандитизм у військкоматі: В Херсоні військові з бійкою та матами прямо з “Нової Пошти” викрали хлопця . Відео

 

 В Херсоні військові з бійкою та матами прямо з “Нової Пошти” викрали хлопця

На Херсонщині була заведена кримінальна справа на місцевих працівників військкомату, які били і намагалися примусово забрати хлопця.

Як повідомляє видання “Glavnoe.UA”, 29 листопада працівники Новотроїцького райвійськкомату замість вручення повістки влаштували бійку. Щоб припинити неподобство на очах численних свідків, довелося втручатися поліції і військовій службі правопорядку.

Про це розповів заступник начальника Новотроїцького відділення поліції Євген Басов:

«Військовий комісар району, майор Єгор Ларченко, його заступник, майор Віктор Осипенко, і капітан Олександр Кудрявцев з водієм і в супроводі співробітника сектора реагування патрульної поліції відправилися в Чкалове, щоб вручити повістку працівникові місцевої філії «Нової пошти».

 

В Херсоні військові з бійкою та матами прямо з "Нової Пошти" викрали хлопця 
В Херсоні військові з бійкою та матами прямо з “Нової Пошти” викрали хлопця 
 

>

 

Цей працівник кілька разів отримував відстрочки від призову – то в зв’язку з навчанням у ВНЗ, то з нагоди народження дитини. Тепер йому виповнюється 26 років, тому це останній раз, коли його можуть взяти на строкову службу.

Хлопець не відмовився розмовляти, але попросив почекати, поки він викличе начальника, і той закриє філію – ​​адже він відповідає за його майно. А офіцери нічого й чути не хотіли: почали хапати його за руки і за комір, залишивши чітко видимі подряпини, і нарешті, витягли на вулицю. Де наляканий призовник голосно заволав: «Люди! Допоможіть!».

На заклики патрульного припинити порушення громадського порядку «організатори призову» не реагували, тому йому довелося викликати слідчо-оперативну групу. Прибув і працівник військової служби правопорядку Володимир Грицун.

Є кілька відеозаписів того, що відбувалося.Призовник пройшов судово-медичну експертизу, і експерт дав висновок про наявність у нього легких тілесних ушкоджень. Тому за статтею 125 КК почали кримінальне провадження.

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------