«Нові Санджари» по Іранські: Місцеві жителі підпалили клініку з зараженими коронавірусом. Відео

В Ірані підпалили клініку з пацієнтами зараженими коронавірусом

Як, Вам відомо, нещодавно українці з невеликого містечка Нові Санджари своєю “дикою” поведінкою прославили себе і Україну на весь світ.

Втім, як виявилося, спалахи дикості і середньовіччя спостерігаються не тільки у нас. І якщо українці тільки погрожували підпалити клініку з пацієнтами, які прибули з зараженого короновірусом китайського Ухань, то цю загрозу успішно здійснили іранці.

 

В Ірані підпалили клініку з пацієнтами зараженими коронавірусом
В Ірані підпалили клініку

 

Після того, як з’явилася звістка про розміщення в місцевій лікарні десяти пацієнтів з коронавірусів, жителі міста Бандер-Аббас в якості протесту підпалили клініку, про жертви і руйнування поки нічого не відомо.

Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю Медичного університету Хормозган Фатіма Норузян повідомив порталу Al Arabiya, що інформація про перевезення хворих до лікарні Тохід з міста Кума є «необґрунтованими чутками». Керівництво клініки від коментарів відмовилося.

 

Джерело

 

За останіми повідомленнями число смертей по всьому Ірану від спалаху складає коронавірусу щонайменше 210, згідно з повідомленнями BBC Persian в суботу з посиланням на джерела з лікарень в Ірані. Чиновники охорони здоров’я сказали, що тільки 34 людини померли від вірусу і 388 чоловік були діагностовані.

 


Як ми уже розповідали, популярний американський актор і режисер Джекі Чан був поміщений в карантин по підозрі на зараження коронавірусом. Ця, поки що непідтверджена інформація, з’явилася в українських ЗМІ.

 

 

 

 

реф