В центрі Ялти переполох через озброєного хлопця у військовій формі та з прапором України. Відео

В центрі Ялти переполох через озброєного хлопця у військовій формі з прапором України

Молодий чоловік у військовій формі та з маленьким українським прапором на плечі влаштував переполох в ресторані окупованого Криму.

В центрі Ялти переполох через озброєного хлопця
В центрі Ялти переполох через озброєного хлопця
 

Так в ресторан «Чайка», що на набережній української Ялти, збіглися злякані запроданці, місцеві правоохоронці, яких аж трусило від побаченого.

До хлопця спочатку підійшов невідомий чоловік в цивільному та почав вимагати пред’явити документи. Після відмови він уже викликав наряд поліції.

Все що відбувалося фіксувала на камеру супутниця хлопця з українським прапором, запевняючи, що вони просто їдять, а поліція не має ніяких приводів пред’являти претензії, оскільки українська символіка не заборонена в Російські Федерації.

«Ви розумієте наскільки хр..ово працює поліція коли вона боїться чоловіка у якого прапор сусідньої держави, як щоб я був шпионом то ніколи не одягнув би це, а ходив би в вашій формі», – заявив хлопець.

Відео Алексей Владимирович

Ми також розповідали, колишній український військовий, учасник бойових дій на Донбасі, «накинувся» зі звинуваченнями на експрезидента Петра Порошенка: «Ви зруйнували моє життя». Відео