Усик відповів борцю ​​який викликав його на бій

Український боксер, чемпіон Олександр Усик прийняв виклик українського борця, чемпіона України серед молоді Богдана Грицая. Про це він розповів у себе в Instagram.

Усик відповів борцю ​​який викликав його на бій
Усик відповів борцю ​​який викликав його на бій

«Дуже багато експертів з’явилося, які хочуть мене в чомусь провчити та приймають виклики. З приводу виклику. Дорогі друзі, всі ті, хто хочуть викликати мене на бій, вас дуже велика кількість, і я не можу всім відповідати і з усіма боксувати», – повідомив Усик.

Боксер зазначив, що «з’явився ще один хлопець», який записав ролик і запропонував вийти в октагон. Боксер зазначив, що він «сповідує правила» і запросив візаві в ринг.

«Але потрібно домовитися, де ми будемо боксувати і на яких умовах. Бої без правил – це не моя стихія, хоча в ній теж можна спробувати. Але я живу за правилами. І я не поділяю народ, зараз же йде поділ. Хтось буде вболівати за одного, хтось буде вболівати за іншого – і це йде поділ всередині. Мені без різниці, що відбувається за територією моєї країни. Мені важливо, що відбувається всередині моєї країни. Так що друзі, якщо хто хоче в ринг – ласкаво просимо», – заявив Усик.

Також Усик зазначив, що зараз дехто намагається розділяти країну «на віруючих і невіруючих», намагаються вказувати йому в що вірити.

«Я можу зніматися в яких завгодно фільмах і де завгодно. <…> Моя країна – Україна. Я тут живу, я тут народився, виріс. Якби я хотів кудись поїхати, то вже б давно зробив. Але я не хочу нікуди їхати, і ви мене звідси не виженете», – підкреслив Усик.

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Не разделяйте народ Украины

Публикация от Usyk Aleksandr (@usykaa)

Джерело

Як ми розповідали раніше, чемпіона світу Олександра Усика і чемпіона світу за версіями WBA, WBC і WBO Василя Ломаченка внесли в базу «миротворця». Висновки зроблені на підставі фільму «Здрастуй, брат, Христос Воскрес!», В якому знялися боксери.