Ура! Перший одужав: В Україні перша людина одужала від коронавируса – Володимир Зеленський. Відео

Перша людина одужала від коронавируса – Володимир Зеленський. Відео

Перший українець офіційно видужав від коронавируса. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

Перша людина одужала від коронавируса
Перша людина одужала від коронавируса

– По-перше, ми маємо дуже добру новину. Пацієнту з Чернівців зробили повторний лабораторний аналіз на коронавірус, і він повторно показав негативний результат. Може констатувати офіційно: в Україні є перша людина, яка видужала від коронавируса. Сьогодні його виписують з лікарні, і він повертається додому. Я вітаю і його особисто і всю нашу країну. Це найприємніша новина за останні дні, і вона говорить про те, що у нас точно все буде добре. Головне зберігати спокій і режим самоізоляції, – сказав він в своєму традиційному зверненні.

Про те, що чоловік з Чернівців здав негативний тест на вірус COVID-19, було відомо ще кілька днів тому. Але для офіційного підтвердження потрібно було зробити повторний аналіз.

 

Володимир Зеленський

Як ми повідомляли, з Любешівської лікарні, що на Волині поліції доводиться охороняти п’ятеро чоловіків з підозрою на коронавірус, які намагаються втекти з місцевого медичного закладу, куди їх помістили на карантин.

А в Сумах пасажири виштовхали з салону тролейбуса жінку похилого віку, яка не попала в установлений ліміт: Куда лезеш, ты одиннадцатая лишняя”. Відео