ШОК! “Найбідніша” “Укрзалізниця” видала своїм співробітникам маски з паперових серветок і ризинок

 

“Укрзалізниця” видала своїм співробітникам маски з паперових серветок і ризинок

«Укрзалізниця» проявила незвичайну турботу про своїх співробітників. Монополіст забезпечив штат масками для захисту від коронавирусної інфекції.

При цьому залізничний гігант обдарував своїх співробітників не якимось мас-магазинів, а справжнім ексклюзивом, причому, хенд-мейд.

"Укрзалізниця" видала своїм співробітникам
Фото/obozrevatel.com
 

>

Фотографії масок від «Укрзалізниці» з’явилося на сторінках видання «Обозреватель». На знімках можна побачити саморобку з паперових серветок, скручену канцелярськими гумками. Саморобні маски з серветок і канцелярських гумок роздали співробітникам «Укрзалізниці» в Полтавській області.

Доброчесність гіганта не зміг гідно оцінити лікар інфекціоніст Вадим Терешин. Він зазначив, що такий крок – знущання над людиною.

"Укрзалізниця" видала своїм співробітникам
“Укрзалізниця” видала своїм співробітникам маски з паперових серветок – Фото/obozrevatel.com

«Важко коментувати. Це просто знущання, я вважаю. Суть маски в тому, щоб захистити здорового, а в тому, щоб не дати можливості заражати хворому. Тому людина з найменшими симптомами застуди зобов’язана носити маску», – зазначив фахівець.

Українські ЗМІ направило запит в «Укрзалізницю» з проханням дати пояснення щодо формату масок. Однак там порадили відправити офіційний запит до прес-служби «Південної залізниці».

 

Як ми уже повідомляли, сьогодні проти Петра Порошенко була відкрита нова кримінальна справа: Кримінальне провадження за фактом можливого зловживання владою і втручання в роботу судових органів проти “президента, чиї повноваження припинені”, розпочато за заявою працівників Верховного Суду України.

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------