«Мальчик ставит условия Путину»: Всі українсько-пропутінські сили накинулися на нашого президента

Українсько-пропутінські сили накинулися на президента України

“У президента Росії Володимира Путіна є рік для того, щоб завершити війну на Донбасі”, – таку заяву зробив президент України Володимир Зеленський.

 

Українсько-пропутінські сили накинулися на президента України
Українсько-пропутінські сили накинулися на президента України
 

І що Ви собі думаєте? Українсько — проросійська “сила” зірвалася зі своїх пропутінських “мізків”, і зараз плюють тою врадженою ненавистю на Президента України Володимира Зеленського.

На думку Володимира Зеленського, сторони повинні гнучко підходити до реалізації Мінських угод про врегулювання конфлікту, які були підписані Україною під тиском. Президент Росії Путін, як сказав  Володимир Зеленський, неодноразово відмовлявся від його пропозицій з приводу компромісу в реалізації угод.

Президент України уточнив, що призначений ним річний термін обчислюється з моменту саміту «нормандської четвірки» в грудні.

«Я не витрачу п’ять років, які мені дали українці, на роботу в Мінську. Я не буду цього робити», – підкреслив в кінці Зеленський. Таку заяву зробив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю The Guardian.

 

Українсько-пропутінські сили накинулися на президента України
Скрин/The Guardian

Після цього українсько-пропутінські, а далі й російські ЗМІ почали видавати інформацію, де почали принижувати, й ображати заяви, а потім і самого президента України.

Український президент не оминув також і “дволичности” президента Франції, який за останні неділі став навіть уже і другом Путіна: “Слова Макрона про необхідність відновлювати відносини з Росією в мене викликають стурбованість. Макрону неможливо грати на двох фронтах одночасно”


Зеленський в шоці від чиновників! Візит Зеленського на український завод КрАЗ в Кременчуці 06.03.2020

Зе! Новини України