Хто підставив Зеленського? Мережу розлютив “95 квартал” відразу після промови президента про загибель літака. Відео

Українців розлютив “95 квартал” відразу після промови президента про загибель літака

 

Хто підставив Зеленського?

Відразу після виходу в ефір ролика із заявою президента України Володимира Зеленського про збитий в Ірані літак, на каналі “1 + 1” запустили концерт студії  “95 Квартал” .

На цю підставу і неповагу до президента і загиблим дуже бурхливо відреагували багато українців в написаних коментарях під опублікованою заявою, яка було розміщена на офіційній сторінці Офісу президента в Facebook.

ПРЕЗИДЕНТ

Як відзначили глядачі каналу “Вечірній квартал” почався навіть без найменшої паузи після виступу Володимира Зеленського. Користувачі заявили що це справжнє неподобство і ганьба.

“Як так можна було після такої душевної і зворушливої промови президента врубати квартал 95? Це ганьба і сором! Які можуть бути ха-ха? “,

“Коли все було в нормі в студії, і красива промова президента, але як завжди без ганьби не можна. На “плюсах” після завершення промови Зеленського вискакує заставка “95 кварталу” і радісні пики, включаючи і нашого президента, виють веселі пісеньки. Дуже бридко стало на душі. Адже це дивляться люди, які втратили близьких, дітей, батьків, ми всі сумуємо, а Вам блазням все пофіг” пишуть користувачі.

 

95 квартал95 квартал95 квартал

Українців розлютив “95 квартал”

За матеріалами видання: obozrevatel

Як ми вже писали кадри з чоловіком загиблої бортпровідниці, який на колінах в аеропорту “Бориспіль” просив у неї вибачення довів українців до сліз