“А чё над Путиным поржать неможеш? Страшно?”: Українці відреагували на пародію Галкіна на Зеленського. 

Українці відреагували на пародію Галкіна на Зеленського

Російський гуморист Максим Галкін зробив пародію на президента України Володимира Зеленського, і цей відеоролик викликав вкрай негативну реакцію у користувачів.

Галкін розмістив відео на своїй сторінці в Instagram.

Українці відреагували на пародію Галкіна на Зеленського
Українці відреагували на пародію Галкіна на Зеленського
 

Зокрема, він торкнувся опитування, який ініціював Володимир Зеленський. В образі українського президента Галкін став цікавитися, чи потрібно скорочувати населення України до 300 депутатів, і чи потрібно ставити цих депутатів в кут за те, що вони погано поводяться.

Також в ролику Галкін підняв тему легалізації канабісу для самих хворих політиків. В кінці свого звернення шоумен поцікавився, чи повинен Зеленський проводити такі референдуми щодня або тільки перед виборами.

Українські користувачі, які переглянули цей ролик, не оцінили жарт гумориста. «Не зрозуміла приколу, але скажу вам так: у нас все добре, крім того, що у нас війна з Росією. А якщо у нас буде законно вживати канабіс, то це буде тільки краще. Ви були в Голландії? Там люди багаті та щасливі, тому нічого тут смішного», – пише один з користувачів.

Інші користувачі порадили Галкіну не лізти в політику і займатися своїми справами. За їх словами, він абсолютно не знає ситуацію в Україні, тому не має ніякого права робити подібні пародії та вже тим більше висміювати главу держави. Деякі користувачі порадили Галкіну частіше робити пародії на Путіна.

 Як ми також розповідали, народні депутати Нестор Шуфрич та Давид Арахамія влаштували перепалку в ефірі політичного ток-шоу з-за одного з питань майбутнього опитування виборців. Ідеться про легалізацію медичного канабісу. ВІДЕО