Українці найбільше не довіряють Порошенко, Тимошенко і Вакарчуку: У Зеленського майже 60% підтримки

 

Українці найбільше не довіряють Порошенко, Тимошенко і Вакарчуку

Український президент Володимир Зеленський через майже рік після інавгурації як і раніше має найвищий рівень довіри серед українських політиків. Про це говорять дані опитування Соціологічної групи “Рейтинг”, опубліковані 18 травня.

Українці найбільше не довіряють Порошенко

 

>

Володимир Зеленський очолює рейтинг довіри серед політиків. Йому довіряють 57% громадян, і не довіряють – 37%. Для порівняння: Дмитру Разумкову, спікеру ВР, довіряють 25%, не довіряють – 33%, чинному прем’єру Денису Шмигалю довіряють тільки 14%, а 39% – не довіряють.

До всіх інших політиків помітно переважає недовіра. Зокрема, Юрію Бойку довіряють 25%, не довіряють – 57%, Святославу Вакарчуку – 24% і 61% відповідно, Юлії Тимошенко – 22% і 72%, Петру Порошенко – 20% і 76%.

Українці найбільше не довіряють Порошенко, Тимошенко і Вакарчуку

 

Так вийшло що народ України найбільше не довіряє трьом політикам: це п’ятий президент, лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко, голова фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко та депутат від фракції “Голос” Святослав Вакарчук.

А парламентський рейтинг і досі очолює партія “Слуга народу”, яку готові підтримати 34% серед тих, хто буде голосувати і визначився з вибором. За партію “Опозиційна платформа – За життя” – 15,1%, “Європейська солідарність” – 14,0%, “Батьківщина” – 9,2%, “Сила і честь” – 4,7% і “Радикальну партію” – 4,0%. Приблизно по 3% готові підтримати партію Шарія, Українську стратегію Гройсмана, Свободу і Голос.

Українці найбільше не довіряють Порошенко, Тимошенко і Вакарчуку
Українці найбільше не довіряють Порошенко, Тимошенко і Вакарчуку

Дослідження проходило 12-13 травня серед населення України у віці від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу.

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------