Україна затамувала подих! У водія автобуса, який перевозив українців з Ухань, велика температура. Відео

 У водія автобуса, який перевозив українців з Ухань, велика температура

Міністр МВД України Арсен Аваков в ефірі програми “Свобода слова з Савіком Шустером” ошелешив новиною, що у одного з водіїв, які перевозили евакуйованих громадян піднялася температура. Про цей факт розповідає видання “Ukrainianwall”.

Варто відзначити, що не тільки українців і іноземців з Китаю помістили на обсервацію, а й медиків, правоохоронців, а також всіх водіїв, які перевозили евакуйованих з Китаю на автобусах в Нові Санжари.

 

Свобода слова з Савіком Шустером

 

Але глава МВС почав заспокоювати, пояснюючі, що температура піднялася у чоловіка через загострення артриту і через кілька годин вона нормалізувалася. 

Аваков нагадав, що всіх громадян, які зараз перебувають на території санаторію в Нових Санжарах ретельно перевіряють на предмет захворювання. 

Глава МВС заявив,  що  якщо через два тижні ніяких небезпечних симптомів не буде виявлено, людей відправлять по домівках і все забудуть “цей смуток”. 

За словами  Авакова, після того, як  евакуйованих поселили в санаторії, транспорт, який перевозив їх пройшов дезінфекцію. Більш того, епідеміологи зібрали у прибулих в Україну людей аналізи. 

 

Свобода слова з Савіком Шустером