«Удар по« ​​Газпрому»: Такого від Данії Росія точно не очікувала, опустили «нижче плінтуса»

«Удар по« ​​Газпрому»: Такого від Данії Росія точно не очікувала, опустили «нижче плінтуса»

 

Стало відомо, що влада Данії надала дозвіл на будівництво польського газопроводу Baltic Pipe в своїх територіальних водах. Примітно, що саме цей газопровід є основним конкурентом російському «Північному потоку-2», який, в результаті незгоди влади Данії, Росія так і не може добудувати.

Такий нищівний удар по СП-2, який був нанесений з боку Копенгагена, більш детально розповіло видання Newsader з посиланням на сайт польського проекту Baltic Pipe. Відомо, що влада Данії дали офіційний дозвіл Польщі на зведення газового проекту Baltic Pipe в своїх територіальних водах.

 

Удар по« ​​Газпрому

 

Відзначається, що маршрут проекту перетинається з російський СП-2. Примітно, що останній проект отримав вже три відмови поспіль від Данії. А поляки почали будувати власний газопровід в 2019 році. І вже через три роки, на 2022 рік заплановано завершення проекту.

Відомо, що за польським газопроводу будуть виконуватися поставки «блакитного палива» в саму Польщу, Швецію, Данію … Труба розрахована на потужність в десять мільярдів метрів кубічних щороку. 

А вартість всього цього проекту обійдеться Польщі в два мільярди євро. Baltic Pipe – це один з найсерйозніших конкурентів кремлівському газопроводу.

Джерело інформації: replyua.net