У Вірменії збитий російський військовий вертоліт Ми-24. Відео

У Вірменії збитий російський військовий вертоліт Ми-24

Міністерство оборони РФ повідомило, що на території Вірменії був збитий російський вертоліт Мі-24. За інформацією оборонного відомства, вертоліт атакували з землі, збивши його пострілом з переносного зенітно-ракетного комплексу, Про це повідомляє Replyua.net.

У Вірменії збитий російський військовий вертоліт Ми-24
У Вірменії збитий російський військовий вертоліт Ми-24

Після потрапляння ракети вертоліт, який супроводжував пересування автоколони російської військової бази на території Вірменії, не впорався з керуванням, і впав в горах. На місце падіння була спрямована рятувальна група.

 У Міноборони РФ повідомили, що одному члену екіпажу вдалося вижити – його вже встигли евакуювати. При цьому два члени екіпажу збитого вертольота загинули.

Своєю чергою Міністерство з надзвичайних ситуацій Вірменії повідомило, що російський вертоліт був збитий в південній частині країни. Відповідний сигнал в МНС надійшов о 18:39 за місцевим часом. Російський вертоліт впав в ущелину на ділянці між селами Ерасх і Паруйр Севак.

У зв’язку з цим варто зазначити, що населений пункт Ерасх, розташований в південній частині Вірменії, розташований на кордоні з Азербайджаном, армія якого продовжує атакувати Вірменію, намагаючись відвоювати Нагірний Карабах.