У віці 85-ти років помер актор Армен Джигарханян

Помер актор Армен Джигарханян

В ніч на суботу 14 листопада у віці 85-ти років помер радянський, російський і вірменський актор і театральний режисер Армен Джигарханян.

Про це повідомила пресслужба Московського драматичного театру під керівництвом Армена Джигарханяна.

Помер актор Армен Джигарханян
Помер актор Армен Джигарханян

Останні декілька років життя у нього були проблеми зі здоров’ям. У 2016 році він був госпіталізований у зв’язку з цукровим діабетом – з підозрою на інфаркт. У січні 2018 року він знову потрапив до лікарні в стані середньої тяжкості. 

За попередніми даними, у Джигарханяна були виявлені проблеми з серцем. Крім того, у нього був діагностований гіпертонічний криз. 26 квітня 2018 року актор був госпіталізований з інфарктом і впав в кому, але пізніше вийшов з неї.

Помер актор Армен Джигарханян

Джигарханян, відомий за ролями у фільмах «Нові пригоди невловимих», «Здрастуйте, я ваша тітка!», «Собака на сіні», «Місце зустрічі змінити не можна», був тричі одружений. Першою його дружиною (хоча шлюб був незареєстрованим) була театральна актриса Алла Ванновський. 

У 1966 році вона померла в психіатричній лікарні. Від неї у Джигарханяна була дочка Олена, яка в 1987 році загинула від отруєння чадним газом, заснувши в гаражі в автомобілі з працюючим двигуном. Друга дружина актора – актриса Тетяна Власова. Вони прожили разом з 1967 по 2015 рік. Спільних дітей не було. Але пасинок Джигарханяна Степан взяв прізвище вітчима.

Третьою дружиною Армена Борисовича стала киянка Віталіна Цимбалюк-Романовська – піаністка, яка обіймала посаду директора театру Джигарханяна. Вони розлучилися зі скандалом. Армен Джигарханян заявив що Цимбалюк-Романовська завдала йому «багато несправедливого болю», що «вона поводитися мерзенно, вона – злодій, а не людина». 

Віталіна подала на розлучення, який був оформлений у 2017 році. У вересні 2019 року Армен Джигарханян повідомив, що возз’єднався з Тетяною Власовою яка спеціально повернулася з США, щоб доглядати за колишнім чоловіком.

Документальний фільм “Армен Джигарханян. Там де мені добре”

Джерело інформації