“Гори, гори ясно…”: Сьогодні у Верховній Раді ледве не відбулася масштабна пожежа, депутати втікали. Відео

У Верховній Раді ледве не відбулася масштабна пожежа

На позачерговому засіданні Верховної Ради в середу, 13 травня, у народного депутата від “Слуги народу” Максима Ткаченко під час голосування за черговий законопроєкт загорівся пульт.

У Верховній Раді ледве не відбулася масштабна пожежа
У Верховній Раді ледве не відбулася масштабна пожежа
 

Після появи диму парламентарії почали виходити із залу. Через інцидент в сесійному залі було оголошено перерву на 30 хвилин .

“Пішов дим. У залі товкучка. Оголошено перерву на 30 хвилин. А я говорив вранці Стефанчук про запах палаючої проводки”, – розповідає депутат Качура.

Спікер ВР Дмитро Разумков підтвердив технічні проблеми з пультом одного з нардепів. Спочатку він оголосив перерву в засіданні на пів години, але відновив його через кілька хвилин.

Нагадаємо, сьогодні, 13 травня, Верховна Рада зібралася на позачергове засідання. Верховна  Рада прийняла “антіколомойскій закон”  у другому читанні. Даний законопроєкт має на меті заборонити повернення націоналізованих банків їх попереднім власникам.

 

 Джерело

Як ми уже розповідали, сьогодні Юлії Тимошенко, на позачерговій сесії Ради почала знову  “чорнити” президента та депутатів “Слуги народу”: “Нашою країною управляє маріонетка”. Відео