У Полтаві чоловік взяв у заручники копа і погрожує підірвати себе

Полтавська поліція вживає заходів для затримання зловмисника, який погрожував підірвати гранату і тримає в заручниках одного зі співробітників правоохоронних органів. Про це 23 липня повідомило МВС України.

У Полтаві чоловік взяв у заручники копа
У Полтаві чоловік взяв у заручники копа

Відзначається, що на вул. Остапа Вишні проводиться спецоперація по затриманню підозрюваного у незаконному заволодінні транспортним засобом. Намагаючись уникнути відповідальності, чоловік чинить опір і загрожує працівникам поліції гранатою. З ним ведуть переговори.

Радник глави МВС Антон Геращенко каже, що чоловікові з гранатою надали автомобіль “Богдан”. У чоловіка в заручниках є поліцейський, він пересувається разом з ним.

Також повідомляється, що через деякий час чоловік поїхав на авто в сторону виїзду з Полтави.

«В ході переговорів начальник карного розшуку замінив заручника собою. Злочинцеві надали автомобіль, і зараз він разом із заручником рухається містом», – йдеться в повідомленні.

Відео ІРТ Полтава

Як ми уже розповідали, сьогодні за інформацією українських ЗМІ до ресторану “Велюр”, власником якого є депутат від партії “Слуга народу” прийшли силовики, інформація на даний час уточнюється.