«Що сепарів з короваєм зустрічати будете?!» У мережі гнівно відреагували на кадри моста у Станиці Луганській

«Що сепарів з короваєм зустрічати будете?!» У мережі гнівно відреагували на кадри моста у Станиці Луганській

 

Сьогодні, 5 жовтня, стало відомо, що біля Станиці Луганській відкрили тимчасовий обхідний перехід. Було опубліковано фото моста, який почав відновлюватися силами українських спеціалістів, викликало бурю емоцій в мережі.

 

Мост - Станица Луганска
Мост – Станица Луганска
 

 

Також сьогодні на сайті Офісу президента було повідомлено, що обхідну дорогу планувалося добудувати до 11 числа, але роботи закінчилися раніше. А старі конструкції зруйнованого мосту наразі будуть демонтовані. По трасі до переправи поклали асфальт і наносять розмітку. Було заявлено, що роботи на переправі будуть завершені до 15 листопада.

 

Стоительство Моста

 

«Нагадаємо, відновлення моста через р. Сіверський Донець в районі Станиці Луганській є частиною міжнародних зобов’язань України для поліпшення гуманітарної ситуації на лінії розмежування. Також за ходом будівництва можна стежити в режимі прямої трансляції», – йдеться в повідомленні.

 

Мост - Станица Луганска
Мост – Станица Луганска

 

А ось в інтернет мережі досить гнівно почали реагувати на новину. Так, дуже багато користувачів почали критикувати ініціативу відновлювати міст для «Л / ДНР».

«Щоб Сепар зручніше було?», «У Харкові міст відновите на Окружній, а то Сепар зі Станиці в пробці стояти доведеться, коли на Київ їхати будуть, ви ж зганьбив», «Моніка хоче р * сню на мосту з короваєм зустрічати?» , – залишають коментарі окремі користувачі під постом Офісу президента на Facebook.

 

Скриншот Скриншот