“У мене дитина в машині!” З’явилося відео, як в Києві дама і поліція зійшлися врукопашну.

“У мене дитина в машині!” З’явилося відео, як в Києві дама і поліція зійшлися врукопашну

 

 

У мережі користувачі обговорюють відео, на якому жінка і поліцейські побилися в районі Бессарабської площі в Києві. Відео опублікував екс-керівник районного управління поліції Києва Денис Ярославський на своїй сторінці в Facebook.

 

“Інцидент стався в центрі Києва біля Бессарабської площі. Ось прислали мені в личку постраждалі. Сюжет такий: пробка, Бессарабка, патрульні зупинили якусь машину і почали розмовляти з водієм на підвищених тонах.

 

У мене дитина
“У мене дитина в машині!” З’явилося відео
 

Ззаду їхала сім’я – чоловік, дружина і дитина. Після того, як дружина вирішила зняти на відео конфліктну ситуацію, патрульні переключили свою увагу на неї, забувши про зупинену ними раніше авто. Все закінчилося затриманням жінки, її чоловіка і залишеним на 5 годин в машині дитини.

 

Як Ви розумієте, зараз в прокуратурі Києва дану ситуацію фіксують, знімають побої і внесуть в ЕРДР. Товариші патрульні, будьте стриманішими! І судячи з відео, вас кілька разів поспіль, можна було роззброїти і залишити пристебнутими один до одного, вашими ж наручниками. До речі, потерпілі дуже хочуть поспілкуватися зі ЗМІ “, – повідомляє Ярославський.

 

пари матч

 

 

У соцмережах висловлюють неоднозначні думки про побачене. В основному, користувачі стали на захист жінки, яку грубо затримують на відео. Вона кричить: “У мене дитина в машині”, проте поліцейські продовжують заламувати їй руки.

 

Коментатори обурені непрофесійними діями патрульних. Втім, деякі пишуть, що поліцейські “не повинні бути ввічливими” при затриманні, а відео викликає сумніву, тому як показана лише частина конфлікту.

 

Відео facebook Денис Ярославский

Джерело інформації: strana.ua

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.