У Києві “послідовники Бельке” замінували десятки об’єктів і вимагають 20 мільйонів євро

За повідомленням видання “Страна”, після вчорашніх загроз екс-бійця АТО Олексія Бельке підірвати міст Метро в Києві, ситуацію підігріли анонімні повідомлення про замінування десятків об’єктів в столиці.

У Києві "послідовники Бельке"

Як повідомляє інформоване джерело в СБУ, в четвер, 19 вересня, в другій половині дня з захищеного поштового сервісу ProtonMail, який не піддається ідентифікації, надійшло повідомлення на офіційну електронну адресу СБУ.

“В Києві заміновані всі мости через Дніпро, будинок посольства США, Верховна Рада, Генпрокуратура, всі пологові будинки, торговельні центри, дитячі сади, а також ряд житлових масивів на проспекті Перемоги”

При цьому “послідовники Бельке” з інтернету висунули несподівані вимоги – щоб уникнути вибухів владі потрібно перерахувати на їх біткоін рахунок 20 мільйонів євро.

За вказаними в анонімному повідомленні адресами нібито замінованих об’єктів зараз вибірково проводяться огляди на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів.

У спецслужбі зазначають, що Бельке показав заразливий приклад, але силовики сподіваються, що паніки, подібної вчорашній, інформація про замінування не викличе.

Як ми писали раніше учора спецпідрозділ затримав військового, який відкрив стрільбу і хотів підірвати міст в Києві.


Надія Савченко працевлаштувалася на каналі Медведчука. Не вже просто збіг?. Відео


Спецназ затримав військового, який відкрив стрільбу і хотів підірвати міст в Києві

У Києві “послідовники Бельке” замінували десятки об’єктів і вимагають 20 мільйонів євро

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Карантинний хресний хід: Під Львовом хресний хід обернувся кримінальною справою