У Києві поліція затримала пенсіонера-порохобота за роздачу газети з карикатурою на Зеленського

У Києві поліція затримала пенсіонера-порохобота за роздачу газети з карикатурою на Зеленського

 

 

Поліцейські спіймали пенсіонера, який роздавав газету з карикатурою на президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва в Facebook 17 липня.

 

 

 

 

 

«У столиці поліцейські викрили пенсіонера в поширенні газет з політичної антирекламою. Друковані матеріали вилучені. На правопорушника складено адміністративні матеріали, які будуть спрямовані на розгляд суду», — йдеться в повідомленні.

 

 

Відзначимо, що карикатура була присвячена Зеленському та його резонансній заяві в Борисполі. Спільнота «Процишин офіційний» виклало фото карикатури без ретуші.

 

 

 

Раніше Володимир Зеленський під час робочої наради в Борисполі вигнав із залу секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка . В ході перепалки глава держави назвав раніше засудженого за розбій Годунка «розбійником» і зажадав від нього негайно покинути засідання.
Пізніше в Мережі з’явилося відео з президентом, зняте відразу після скандального засідання в Борисполі. Встаючи зі свого місця після закінчення наради, Зеленський назвав Годунка «чортом» і заявив, що планує зателефонувати в.о. глави СБУ Івану Баканова по його приводу.

 

Зеленський: Щас подзвоню Баканову з приводу цього «черта»

Відео Youtube Espreso.TV

Джерело інформації: ukraina.ru

 

Петра Порошенка не пустили в зал засідань Європарламенту, а посадили на гальорці. Відео Ярош почав погрожувати Зеленському та його, як пише він, «полупокерним дебилам»